Продукти: 500 – 600 гр. Пилешки гърди 3 – 4 чушки 3 – 4 глави лук 200 гр. Кашкавал 200 гр. Печурки 50 гр. Манатарки 1 – 2 домата 50 гр. Масло 200 гр. Бекон Червен пипер Олио Начин на приготвяне: Нарежете пилешките гърди на малки парчета. Сложете ги в тиган да се запекат. Нарежете чушките на ленти, лука на…